Referencje


Tu możesz przeczytać najnowsze

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW Z PORTALU GOOGLE.pl

Korzystałem z usług biura “Noble Nieruchomości” przy sprzedaży swojego mieszkania w związku z przeprowadzką. Pomimo tego, że mogłem poświęcić tylko minimum czasu na przygotowanie sprzedaży, transakcja odbyła się bez przeszkód. Nie ulega wątpliwości, że jest to zasługa profesjonalnego podejścia Pana Piotra Sas-Bojarskiego, który zadbał o odpowiednią prezentację lokalu i przede wszystkim o właściwą jego wycenę. Współpraca z Panem Piotrem odbywała się w dobrej, przyjaznej atmosferze, a ja czułem, że Panu Piotrowi zależy na transakcji sprzedaży w nie mniejszym stopniu, niż mnie. Z przyjemnością polecam usługi pośrednictwa, które oferuje Pan Piotr Sas-Bojarski i biuro “Noble Nieruchomości”.

Piotr

Chciałem podziękować za naszą owocną współpracę przy sprzedaży mieszkania w Sopocie. Zdaję siebie sprawę, że z racji rozmiaru, układu i formy własności nie był to łatwy projekt, tym bardziej cieszy uzyskanie dobrej oferty kupna.

Szczególnie cenię sobie Pańskie profesjonalne podejście, na które składają się rzeczowa ocena możliwości, dobre przygotowanie oferty oraz bardzo regularna informacja o postępach. Również podczas transakcji zadbał Pan o wszystkie szczegóły co pozwoliło skrócić czas potrzebny na weryfikację dokumentów i samą transakcję.

Na pewno będę polecał Pańskie usługi innym zainteresowanym, jak i sam w razie potrzeby chętnie ponownie skorzystam z Pańskich usług.

Jakub

Niedawno przy sprzedaży  mieszkania odziedziczonego po rodzicach skorzystałam z usług firmy ” Noble Nieruchomości” p.Piotra Sas-Bojarskiego. Z powierzonego zadania p.Piotr wywiązał się znakomicie! Sprzedaż nie należała do łatwych ze względu na specyfikę lokalu i jego dużą powierzchnię. Było b.duże zainteresowanie w internecie, które przełożyło się na kilkunastu oglądających. Ze względu na mieszkających lokatorów wizyty zostały logistycznie pogrupowane, żeby jak najmniej im przeszkadzać. Wyniki najbardziej obiecujących inspekcji p.Piotr Sas-Bojarski przesyłał mi mailem od razu następnego dnia. We właściwym momencie polecił lekko obniżyć cenę, co przyniosło nowe zainteresowanie i w efekcie sprzedaż mieszkania (dzięki dobrze przeprowadzonym negocjacją z potencjalnymi kupującymi uzyskalismy kwotę transakcji przekraczającą pierwotną cenę ofertową – przyp. pośrednika).

Przed realizacją formalności pomógł czynnie w zebraniu odpowiednich zaświadczeń w rozmaitych urzędach.

Przez cały czas czułam b. profesjonalne podejście, osobiste zaangażowanie i dobrą energię ze strony agenta.

Z pełnym przekonaniem polecam jego usługi zarówno sprzedającym jak i kupującym. Pan Piotr jak mało kto zna lokalny rynek i wymagane procedury. Do tego jest uroczym młodym człowiekiem o nienagannych manierach i każdy kontakt z nim należał do przyjemności.

Ewa Rakowska

Ostatnio skorzystałem z usług firmy NOBLE Nieruchomości, właściwie z polecenia i cieszę się bo się nie zawiodłem. Pan Piotr, z którym bezpośrednio współpracowałem, szybko i profesjonalnie przeprowadził sprzedaż mieszkania. Jest to osoba konkretna z bardzo dużą wiedzą i kulturą. Cały proces sprzedaży Pan Piotr  przeprowadził bardzo sprawnie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami na bieżąco informując o swoich działaniach.

Szczerze polecam.

Przemysław

Z usług firmy Noble Nieruchomości mieliśmy przyjemność skorzystać podczas niedawnej sprzedaży naszego mieszkania w Gdyni. Po wielu miesiącach samodzielnych prób jak i poszukiwania szans w innych biurach, dopiero współpraca z p. Piotrem i Noble Nieruchomości doprowadziła proces do szczęśliwego zakończenia.
Profesjonalna postawa, wiedza oraz doświadczenie okazały się być kluczowe podczas prowadzonego procesu i skutecznie przybliżało nas do sprzedaży. Istotne okazało się również wsparcie i opieka podczas przygotowywania umów i dokumentów związanych z przekazaniem mieszkania oraz przyjazna atmosfera na każdym etapie współpracy. Całość pozostawia wyłącznie pozytywne wrażenia.
Zdecydowanie polecam usługi firmy Noble Nieruchomości i w szczególności osobisty wkład p. Piotra Sas-Bojarskiego. Zaznaczając iż mimo początkowych oporów, zdecydowaliśmy się na wyłączność przy sprzedaży. Cała operacja przygotowania oferty, prezentacje i sprzedaż odbyła się relatywnie szybko. Co uznaję za sukces, którego dowodem wdzięczności jest powyższa referencja jak ocena firmy jako rzetelnego i skutecznego partnera.

Bartek i Emilia

    Z usług firmy Noble Nieruchomości mieliśmy przyjemność korzystać podczas niedawnej sprzedaży naszego mieszkania oraz poszukiwań nowego. Po wielu miesiącach spędzonych w innych agencjach nieruchomości dopiero Pan Piotr i jego firma zdolni byli doprowadzić transakcje do szczęśliwego finału.

      Profesjonalna postawa, ogromna wiedza oaz zaangażowanie w znacznym stopniu pomogły nam w sprzedaży mieszkania oraz wynegocjowaniu satysfakcjonujących warunków końcowych. Pan Piotr z równie dużym zainteresowaniem włączył się w poszukiwania nowego lokum i wspomógł nas w procesie negocjacji ceny zakupu oraz realnej wyceny nieruchomości względem rynku. Pomoc Pana Piotra była niezwykle istotna w całym procesie sprzedaży/zakupu, a przyjazna atmosfera rozmów pozostawiła jedynie pozytywne wrażenia ze współpracy

     Niemniej ważny jest również fakt, iż firma Noble Nieruchomości dysponuje pełnym zapleczem usług związanych ze sprzedażą lub zakupem nieruchomości. Dostęp do takich usług jak notariusz, pośrednik kredytowy, fotograf czy rzeczoznawca stanowi dodatkowy atut dla wszystkich potrzebujących kompleksowej usługi

       Zdecydowanie polecamy usługi firmy Noble Nieruchomości, a w szczególności doceniamy osobisty wkład Pana Piotra Sas-Bojarskiego. Po kilku miesiącach spędzonych wspólnie na prezentacji mieszkania potencjalnym kupującym oraz podczas rozmów związanych z nowym zakupem oceniamy całą firmę jako bardzo rzetelnego partnera, a Pana Piotra jako sprawnego i uprzejmego negocjatora

Magdalena i Dariusz Dachniewscy

Bardzo polecam Biuro Noble Nieruchomości. W tym roku współpracowałam z panią Agnieszką kilkakrotnie i za każdym razem współpraca zakończyła się sukcesem. Pani Agnieszka jest wysokiej klasy ekspertem, ale prócz  tego angażuje się w pomoc klientom wykraczającą daleko  poza zakres jej obowiązków. Powoduje to poczucie zaufania i bezpieczeństwa, tak niezbędne przy dokonywaniu tego rodzaju transakcji. Dziękuję za współpracę i gorąco polecam

Katarzyna Faczynska

Korzystając z usług Agencji Noble Nieruchomości przy sprzedażny posiadłości, dzięki pomocy ze strony Pani Agnieszki Stromskiej,  po znalezieniu kupca, zrealizowała przekaz posiadłości w bardzo szybkim czasie.
Była to profesjonalnie zrealizowana usługa z bardzo dobrej relacji z pośrednikiem.

Dziekuje i Polecam

Alice

Z przyjemnością polecamy usługi biura Noble Nieruchomości i Pana Piotra Sas-Bojarskiego. Sprzedaż mieszkania, którą zleciliśmy przebiegła bardzo sprawnie, począwszy od profesjonalnie przygotowanej oferty, poprzez fachowe doradztwo na etapie negocjacji z kupującymi, aż po staranne dopełnienie wszelkich formalności związanych z przekazaniem lokalu.

Szybki czas realizacji zlecenia, dostosowanie do potrzeb i możliwości stron oraz cierpliwość i gotowość pomocy na każdym etapie jego realizacji sprawia, że – jeśli zajdzie taka potrzeba – z chęcią ponownie skorzystamy z pośrednictwa firmy Noble Nieruchomości.

Anna i Maciej Brożek

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij