O nas


Naszą ofertę kierujemy do osób skłonnych polegać na naszej wiedzy i umiejętnościach a w szczególności do tych, którzy oczekują kompleksowej obsługi doradczej całego procesu kupna i sprzedaży.

Noble Nieruchomości powstało, jako odpowiedź na potrzebę Klientów rynku nieruchomości, aby w sposób profesjonalny sprzedawać nieruchomości, będąc jednocześnie doradcą po zawiłościach rynku.

Nie boimy się wyzwań,  ponieważ dzięki nim mamy okazję pokazać, że tylko pełne zaangażowanie i solidna praca są gwarancją sukcesu.

W naszych działaniach korzystamy z pomocy specjalistów z pokrewnych dziedzin, przez co oferta jest kompleksowa i daje możliwość  wyboru tych elementów, które są potrzebne do zrealizowania danej transakcji. Mamy świadomość, że każdy Klient ma inne cele, które determinują sprzedaż lub zakup nieruchomości, dlatego też wiemy, że ustalenie indywidualnych warunków to element kluczowy do komfortu naszej współpracy.

Jesteśmy zapamiętywani jako rzetelna firma z pomysłem na skuteczną sprzedaż.

Stawiamy na długofalową współpracę i budowanie relacji, ponieważ wiemy, że referencje od zadowolonych Klientów są w naszej branży bezcenne.

Wierzymy, że rekomendacje będą siłą marki Noble Nieruchomości.

Noble Nieruchomości założył Piotr Sas-Bojarski – Project Manager (PMI), Coach, dla którego nieruchomości są pasją od wielu lat i marzeniem, które realizuje krok po kroku.

Naszą pracę w kameralnym gronie wspiera starannie dobrany zespół doradców.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij