Nieruchomości Gdańsk, a home staging cz.1


Sprzedaż mieszkania czy domu wiąże się bardzo często z bardzo dużym nakładem pracy. Przygotowanie oferty, jej umieszczenie i zareklamowanie w Internecie, prezentacja mieszkania klientom i ostatecznie sprzedaż może trwać kilka lub kilkanaście miesięcy. Jeżeli zależy nam na czasie i profesjonalnej obsłudze warto skorzystać z usług biura nieruchomości w Gdańsku. Zatrudnieni w nim profesjonalni pośrednicy nieruchomości bardzo dobrze znający lokalny rynek nieruchomości mogą znacznie przyspieszyć przeprowadzenie transakcji oraz uzyskać dużo wyższą cenę. Pracownicy biura nieruchomości wiedzą w jaki sposób przygotować mieszkanie do sprzedaży, jak wykonać odpowiednią sesję zdjęciową czy film reklamowy.

Home staging – przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu

Techniki home stagingu opierają się na zasadach marketingu i mają na celu przyspieszenie transakcji. Jest to szereg zabiegów, które mają zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów nieruchomością i ostatecznie przyspieszyć sprzedaż. Często wiążą się także ze zwiększeniem ceny nieruchomości. Agenci nieruchomości stale szkolą się w zakresie sprzedaży dlatego tematyka home stagingu nie jest im obca. Kiedy planujemy sprzedać lub wynająć mieszkanie lub dom warto zatrudnić profesjonalne biuro nieruchomości z Gdańska, które w swojej ofercie ma nieruchomości z całego Trójmiasta i okolic. Agent nieruchomości oglądając nasze mieszkanie bardzo szybko zauważy co należy poprawić i jakich dokonać zamian aby mieszkanie cieszyło się dużą popularnością wśród potencjalnych klientów.

Warto zdać się na uwagi biura nieruchomości

Na początek warto dokonać drobnych remontów, pomalować ściany na neutralny kolor, usunąć usterki takie jak kapiący kran, wypadająca klamka, odpadający ze ściany kontakt, brak żarówki w lampie, odklejona listwa przypodłogowa. Mieszkając często właściciele mieszkania przyzwyczajają się do drobnych usterek i z czasem przestające zauważać.  Potencjalny klient na pewno zwróci na nie uwagę. Od razu pomyśli, że czeka go remont, na który należy przeznaczyć sporo środków finansowych i od razu będzie chciał upustu w cenie mieszkania. Jak dobrze przygotować mieszkanie do sprzedaży w kolejnych odcinkach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij