Nieruchomości Gdańsk – mieszkanie z balkonem cz.1


W ostatnich latach popularne programy telewizyjne dotyczące aranżacji wnętrz, ogrodów i balkonów zmieniły mentalność. Spowodowały, że balkon jest już postrzegany inaczej. Wcześniej mało doceniany, przede wszystkim traktowany jako dodatkowe pomieszczenie do przechowywania mniej używanych mebli, żywności czy wieszania prania. Obecnie zaczyna pełnić inną funkcję.

biuro nieruchomości Gdańsk
biuro nieruchomości Gdańsk

Nowocześnie, wygodnie urządzony to miejsce do relaksu, hodowli ziół i warzyw. Latem jest przedłużeniem salonu i powiększa metry kwadratowe mieszkania. Zimą może być spiżarnią do przechowywania żywności wymagającej chłodu.

Biuro nieruchomości Gdańsk

Aranżacja balkonu decyduje o tym, czy jest on we właściwy sposób wykorzystany. Meble do wypoczynku na balkonie posiadają skrzynie w których można przechowywać dodatkowe przedmioty. Mogą znaleźć w nich miejsce narzędzia, poduchy i inne przedmioty, których nie używamy na co dzień. Sklepy meblowe oferują szeroką gamę mebli ogrodowych, które mogą trzymane na zewnątrz bez względu na warunki pogodowe.

Mieszkanie z dobrze urządzonym balkonem zyskuje na wartości. Dodatkowe miejsce do przechowywania roweru bez konieczności posiadania piwnicy może zdecydować o szybkiej sprzedaży mieszkania. Na balkonach znajdujących się na wyższych piętrach można zamontować specjalne haki, na których można powiesić rower.

Nieruchomości Gdańsk

Dodatkowe meble na wymiar mogą starannie dopełnić wystrój przestrzeni. Można w nich przechowywać słoiki, ziemię do kwiatów, nasiona i doniczki. Balkon może być estetycznie urządzonym dodatkowym miejscem do przechowywania, relaksu i uprawy roślin. W dobie pandemii także miejsce, w którym można odetchnąć świeżym powietrzem bez wychodzenia z domu.

Mieszkania z dużymi balkonami cieszą się popularnością i szybko znikają z oferty biura nieruchomości w Gdańsku. Dodatkowym atutem jest ich staranna aranżacja, wybór dobrej jakości mebli i pomysłowość. Mieszkanie zyskuje dodatkowy metraż, który wizualnie powiększa przestrzeń i tworzy niepowtarzalne miejsce do wypoczynku. To jak dodatkowy pokój połączony z ogrodem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij