Biuro nieruchomości Gdańsk cz.5


Zakup nowego mieszkania lub domu i jednocześnie sprzedaż innej nieruchomości, ze sprzedaży której chcemy pokryć koszty zakupu nowej może być dość skomplikowanym zadaniem. Zgranie wszystkich stron i terminów bez biura nieruchomości jest bardzo trudne. Dodatkowo jeżeli na zakup domu planujemy wziąć kredyt, transakcja może się bardzo skomplikować. Wiedza i doświadczenie agenta nieruchomości sprawi, że możliwe będzie doprowadzenie transakcji do szczęśliwego finału. Agent nieruchomości przygotuje właściwe umowy, które zabezpieczą interesy wszystkich stron transakcji.

Nieruchomości Gdańsk

Agenci zatrudnieni w biurze nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie mają duże doświadczenie w sprzedaży i mogą znacznie przyspieszyć proces sprzedaży. Wiedzą w jaki sposób przedstawić ofertę nieruchomości, jak ją przygotować, i zrobić odpowiednie zdjęcia. Dobrze promowane strony internetowe biur nieruchomości i duże koszty reklamy wpływają na szybsze znalezienie klienta.

biuro nieruchomości Gdańsk
biuro nieruchomości Gdańsk

Proces sprzedaży jest bardzo często uciążliwy dla osób pracujących zawodowo, starszych czy wychowujących małe dzieci. Nierzadko wiąże się z odbieraniem dziesiątek telefonów dziennie i odpowiadaniem potencjalnym zainteresowanym klientom na wiele pytań. Zanim ostatecznie dojdzie do prezentacji mieszkania.

Agent nieruchomości korzystając ze swojego doświadczenia może uzyskać dla klienta zdecydowanie wyższą cenę niż jeżeli samodzielnie by dokonywał sprzedaży.

Bezpieczeństwo sprzedaży

Prezentacja mieszkania, którą organizuje biuro nieruchomości w Gdańsku jest bezpieczna dla klientów. Zanim agent nieruchomości przyprowadzi klientów szukających nieruchomości ich ich dane spisuje i potwierdza danymi z oficjalnych dokumentów. Do mieszkania przychodzą osoby sprawdzone i znane z imienia i nazwiska. W przypadku samodzielnej organizacji prezentacji mieszkania często niezręcznie jest poprosić oglądających o dokument tożsamości.

Biuro nieruchomości dba o to, aby zanim mieszkanie zostanie zaprezentowane potencjalnemu klientowi została przygotowana umowa. Dane osobowe w niej zawarte były zgodne z dokumentami.

Mieszkanie wówczas nie jest prezentowane osobie anonimowej ale takiej, która znana jest agentowi nieruchomości.

Znane też jej zamiary i motywacje. Dając ogłoszenie na portale ogłoszeniowe nigdy nie wiemy kto i w jakim celu zainteresuje się nieruchomością wystawioną na sprzedaż czy wynajem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij