Biuro nieruchomości Gdańsk cz.5


Zakup nowego mieszkania lub domu często jest skomplikowane ze względu na terminy, których trzeba dotrzymać. Szczególnie jest to skomplikowane jeżeli już jesteśmy posiadaczami jakiejś nieruchomości na przykład mieszkania i poszukujemy domu.

Na zakup domu planujemy wziąć kredyt, który w dużej części chcemy spłacić ze sprzedanego mieszkania. Dlatego ważną rolę ogrywa czas sprzedania mieszkania. Im szybciej tym mnie wysokich rat kredytów trzeba będzie zapłacić.

Nieruchomości Gdańsk

Agenci zatrudnieni w biurze nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie mają duże doświadczenie w sprzedaży i mogą znacznie przyspieszyć proces sprzedaży. Wiedzą w jaki sposób przedstawić ofertę nieruchomości, jak ją przygotować, jak robić odpowiednią sesję zdjęciową,  aby jak najszybciej znalazła nowego klienta.

Proces sprzedaży jest bardzo często uciążliwy dla osób pracujących zawodowo, starszych czy wychowujących małe dzieci. Nierzadko wiąże się to z odbieraniem dziesiątek telefonów dziennie i odpowiadaniem potencjalnym zainteresowanym klientom na wiele pytań. W dalszej kolejności jest prezentowanie mieszkania, często wiele razy aby zakończyć sprzedaż umową notarialną.

Agent nieruchomości korzystając ze swojego doświadczenia może uzyskać dla klienta zdecydowanie wyższą cenę niż jeżeli samodzielnie by dokonywał sprzedaży.

Bezpieczeństwo sprzedaży

Korzystanie z biur nieruchomości wiąże się jeszcze z jednym aspektem związanym z bezpieczeństwem. Osoby, które przychodzą na prezentację mieszkania często nie legitymowane przez sprzedających. Jest to dość niezręczna sytuacja dla obu stron.

Biuro nieruchomości dba o to, aby zanim mieszkanie zostanie zaprezentowane potencjalnemu klientowi została przygotowana umowa. Dane osobowe w niej zawarte były zgodne z dokumentami.

Mieszkanie wówczas nie jest prezentowane osobie anonimowej ale takiej, która znana jest agentowi nieruchomości.

Znane też jej zamiary i motywacje. Dając ogłoszenie na portale ogłoszeniowe nigdy nie wiemy kto i w jakim celu zainteresuje się nieruchomością wystawioną na sprzedaż czy wynajem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij