Bartek i Emilia


Bartek i Emilia

Z usług firmy Noble Nieruchomości mieliśmy przyjemność skorzystać podczas niedawnej sprzedaży naszego mieszkania w Gdyni. Po wielu miesiącach samodzielnych prób jak i poszukiwania szans w innych biurach, dopiero współpraca z p. Piotrem i Noble Nieruchomości doprowadziła proces do szczęśliwego zakończenia.
Profesjonalna postawa, wiedza oraz doświadczenie okazały się być kluczowe podczas prowadzonego procesu i skutecznie przybliżało nas do sprzedaży. Istotne okazało się również wsparcie i opieka podczas przygotowywania umów i dokumentów związanych z przekazaniem mieszkania oraz przyjazna atmosfera na każdym etapie współpracy. Całość pozostawia wyłącznie pozytywne wrażenia.
Zdecydowanie polecam usługi firmy Noble Nieruchomości i w szczególności osobisty wkład p. Piotra Sas-Bojarskiego. Zaznaczając iż mimo początkowych oporów, zdecydowaliśmy się na wyłączność przy sprzedaży. Cała operacja przygotowania oferty, prezentacje i sprzedaż odbyła się relatywnie szybko. Co uznaję za sukces, którego dowodem wdzięczności jest powyższa referencja jak ocena firmy jako rzetelnego i skutecznego partnera.

Bartek i Emilia

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij