Ewa Rakowska


Ewa Rakowska

Niedawno przy sprzedaży  mieszkania odziedziczonego po rodzicach skorzystałam z usług firmy ” Noble Nieruchomości” p.Piotra Sas-Bojarskiego. Z powierzonego zadania p.Piotr wywiązał się znakomicie! Sprzedaż nie należała do łatwych ze względu na specyfikę lokalu i jego dużą powierzchnię. Było b.duże zainteresowanie w internecie, które przełożyło się na kilkunastu oglądających. Ze względu na mieszkających lokatorów wizyty zostały logistycznie pogrupowane, żeby jak najmniej im przeszkadzać. Wyniki najbardziej obiecujących inspekcji p.Piotr Sas-Bojarski przesyłał mi mailem od razu następnego dnia. We właściwym momencie polecił lekko obniżyć cenę, co przyniosło nowe zainteresowanie i w efekcie sprzedaż mieszkania (dzięki dobrze przeprowadzonym negocjacją z potencjalnymi kupującymi uzyskalismy kwotę transakcji przekraczającą pierwotną cenę ofertową – przyp. pośrednika).

Przed realizacją formalności pomógł czynnie w zebraniu odpowiednich zaświadczeń w rozmaitych urzędach.

Przez cały czas czułam b. profesjonalne podejście, osobiste zaangażowanie i dobrą energię ze strony agenta.

Z pełnym przekonaniem polecam jego usługi zarówno sprzedającym jak i kupującym. Pan Piotr jak mało kto zna lokalny rynek i wymagane procedury. Do tego jest uroczym młodym człowiekiem o nienagannych manierach i każdy kontakt z nim należał do przyjemności.

Ewa Rakowska

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij