Rynek nieruchomości po pandemii cz.2


Sytuacja na rynku nieruchomości w najbliższym czasie trudna jest do przewidzenia. Ponieważ pandemia zupełnie zmieniła sytuację ekonomiczną kraju. Biura nieruchomości obserwują duże zainteresowanie kupnem mieszkań na wynajem. Inwestorzy liczą na to, że sytuacja na rynku turystycznym zmieni się i wzrośnie zainteresowanie mieszkaniami na wynajem krótkoterminowy.

Z kolei wynajmujący na dłuższe okresy liczą na powrót do Gdańska studentów i obcokrajowców pracujących w Polsce. Rynek mieszkań na wynajem w Gdańsku cieszył się od lat dużym zainteresowaniem. Bez wątpienia klienci przede wszystkim poszukują nieruchomości w Internecie. Obostrzenia spowodowały, że wiele osób obawia się bezpośrednich spotkań.

Biuro nieruchomości w Gdańsku

przestrzega wszystkich przepisów sanitarnych. Klienci odwiedzający biuro nieruchomości mogą czuć się bezpiecznie. W przypadku osób, które chcą ograniczyć kontakty do minimum pracownicy biura oferują pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy. Przygotowują oferty i przesyłają zdjęcia i opisy konkretnych mieszkań.

Klienci mogą zapoznać się z ofertami zanim podejmą ostateczną decyzję, które mieszkania chcą obejrzeć. Sprzedaż przeniosła się do Internetu. Osoby zgłaszające mieszkania na sprzedaż muszą zadbać o bardzo dobre zdjęcia. Mieszkania powinny być do sesji zdjęciowej dobrze przygotowane.

Agenci nieruchomości wiedzą w jaki sposób dobrze przygotować ofertę. Bez wątpienia nieprawidłowo wykonane zdjęcia spowodują, że mieszkanie będzie  sprzedawało się bardzo długo. Biuro nieruchomości w Gdańsku świadczy usługi przygotowania profesjonalnej sesji zdjęciowej. Z pewnością zdjęcia wykonane w dobrej rozdzielczości, z odpowiednim oświetleniem wyeksponują zalety nieruchomości.

Przed wykonaniem zdjęć pracownicy biura nieruchomości pomogą przygotować mieszkanie. Doradzą co właściciel nieruchomości powinien usunąć, jakie elementy schować na czas zdjęć oraz o jakiej porze dnia najlepiej je zrobić. Pracownicy biura nieruchomości na życzenie klientów mogą nagrać profesjonalny film reklamowy z mieszkania. Klienci szukający nieruchomości mogą wówczas obejrzeć nieruchomość on-line.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij