Remont mieszkania cz.3


Remont mieszkania cz.3

Kontynuujemy temat remontu w mieszkaniu z lat 80-tych i 90-tych Klienci biura nieruchomości w Gdańsku oglądając mieszkania na sprzedaż bardzo dokładnie sprawdzają jego stan techniczny. Przede wszystkim oglądają podłogi, okna, ściany, łazienkę i kuchnię. Wstępnie szacują koszty ewentualnego remontu. Przy obecnych stawkach i trudnościach związanych z firmami remontowymi bardzo często klienci biur nieruchomości w Gdańsku rezygnują z mieszkań, w których konieczne jest przeprowadzenie remontu. Decydują się ostatecznie na mieszkania nieco droższe ale już wyremontowane.

biuro nieruchomości Gdańsk
biuro nieruchomości Gdańsk

Nieruchomości Gdańsk

Bez wątpienia mieszkania ładne, nowocześnie urządzone i zadbane szybko znikają z oferty biura nieruchomości w Gdańsku. Remont kuchni to drugie pomieszczenie po łazience, której remont może być bardzo drogi. Kafle na ścianach, gres lub panele winylowe na podłodze, nowe meble i urządzenia generują duże koszty. Meble w kuchni zamontowane w latach 80-tych lub 90-tych nie podobają się klientom szukającym obecnie mieszkania. W takiej sytuacji kuchnia wymaga generalnego remontu, czyli rozmontowania mebli, sprzętów, wygładzenia ścian, położenia nowej glazury i podłogi. Trudno wykonać tani remont na meblach z poprzedniego wieku. Zdarzają się w biurze nieruchomości w Gdańsku mieszkania z lat 80-tych, w których przeprowadzono remont na początku XX wieku. Nowocześniejsze meble można wówczas przemalować na inny kolor lub wymienić w meblach fronty.

Biuro nieruchomości Gdańsk

Położenie lub przemalowanie płytek ceramicznych samodzielnie będzie najtańsze. Dużo więcej kosztować będą nowe sprzęty do kuchni. Obecnie zmywarka i kuchenka mikrofalowa obok piekarnika, płyty ceramicznej lub indukcyjnej i lodówki to podstawowe wyposażeni kuchni. W biurach nieruchomości w Gdańsku pojawia się coraz więcej mieszkań wyremontowanych. Takie mieszkania szybko znajdują nowych właścicieli. Planujący sprzedaż zdają sobie sprawę, że niemodne mieszkania są dużo tańsze i długo są sprzedawane przez biuro nieruchomości. Szczególnie kiedy na rynku jednocześnie jest wiele ofert. Pomimo dużego popytu na mieszkania w Gdańsku nadal klienci szukają ładnych mieszkań w dobrej lokalizacji.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij