Remont mieszkania cz.2


Remont mieszkania cz.2

Pośrednicy biur nieruchomości w Gdańsku oprowadzając swoich klientów po mieszkaniu wystawionym na sprzedaż, podczas jego prezentacji widzą, że poszukujący dużą uwagę skupiają na stanie technicznym i wizualnym łazienki i kuchni. Mieszkanie nie remontowane od lat 80-tych czy 90-tych nie pasuje do dzisiejszej mody wystroju wnętrz. W łazience z lat 80-tych na ścianach najczęściej położone są kafle a na podłodze terakota. Zapewne były one kładzione na cement, ponieważ niedostępne były wówczas w sklepach specjalne zaprawy do płytek ceramicznych. Ich skucie może być dużym wyzwaniem. Koszt ich zbicia i wyrównanie ścian bez wątpienia jest bardzo wysoki.

agencja nieruchomości gdańsk
agencja nieruchomości Gdańsk

Agencja nieruchomości Gdańsk

Z pewnością każdy właściciel mieszkania zwleka z takim remontem wiele lat. Jeżeli kafle i terakota nie odpadają, tym bardziej przedłuża się czas podjęcia decyzji o generalnym remoncie. Szybciej na taki remont decydują się właściciele mieszkań, w których glazura została położna słabiej i odpada ze ścian. W mediach społecznościowych możemy znaleźć rozwiązania tańszych remontów starej łazienki. W przypadku dobrze trzymających się kafli można pomalować je specjalną farbą do kafli. Trzymając się szczegółowo instrukcji na opakowaniu można zmienić kolor łazienki. Najczęściej kafle przemalowywane są na biało. Wyglądają bardzo ładnie. Na podłodze bez zdejmowania terakoty można położyć panele winylowe. Najlepiej wybrać takie, które mają ciekawy wzór. Tak wyremontowana łazienka niewątpliwie spodoba się podczas prezentacji mieszkania. Koszt remontu nie będzie bardzo wysoki.

Biuro nieruchomości Gdańsk

Pośrednicy pracujący w biurach nieruchomości w Gdańsku zachęcają właścicieli do takich remontów. Niewielkim kosztem mogą zwiększyć szanse na szybkie znalezienie klienta i wyższą cenę nieruchomości. Mieszkania po remoncie nawet niewielkim wyglądają zdecydowanie lepiej. Czasami wymagają poważniejszych prac remontowych. Wymiana okien, podłóg, drzwi wewnętrznych mogą generować poważne wydatki. Dlatego w takiej sytuacji warto spytać pośrednika nieruchomości czy jest szansa, że wydane na remont finanse się zwrócą. Popularność mieszkań zależy bowiem od ich lokalizacji, stanu technicznego całego bloku, infrastruktury w pobliżu. Zdarza się, że włożone pieniądze w remont nigdy nie zwrócą się.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij