REDA LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY SPRZEDAŻ

2 100 000 zł

Opis

Cena:  2 100 000,00 zł

Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku handlowo-usługowego z prosperującym biznesem hotelowo-restauracyjnym.
Cena za nieruchomość jest ceną brutto.

Budynek doskonale nadaje się na reprezenatacyną siedzibę firmy lub salon wystawowy (duże witryny okienne na parterze), nieruchomość o powierzchni całkowitej 473m2 znajduje się na działce o wielkości 947m2.

Sąsiednie działki pozostają w dyspozycji gminy lub prywatnych inwestorów i istnieją możliwości ich zakupu.

Aktualnie w budynku funkcjonuje „Oberża pod Turbotem”. Jest to jeden z dwóch obiektów w Redzie mających kategoryzację hotelową.
Miejsce doskonale znane mieszkańcom Trójmiasta jak i wszystkim, którzy wybierali się na wypoczynek nad nasze morze – budynek znajduje się w Redzie bezpośrednio przy drodze na Władysławowo.

Budynek składa się z części restauracyjnej (parter o powierzchni 235m2) w skład, której wchodzą kuchnia wraz z pomieszczeniami wspomagającymi (~35m2), sala jadalna (112m2), magazyny, szatnie i pomieszczenia socjalne osobno dla pracowników i klientów.
Spółka, właściciel obiektu posiada pozwolenie na sprzedaż alkoholu.

Na piętrze dysponujemy 10 pokojami hotelowymi dla 18 osób (do 24 osób z dostawkami), wszystkie pokoje mają łazienki z toaletą i kabiną prysznicową. Pokoje były odnawiane w latach 2016-2017.

Obiekt hotelowy jest stale obecny na Booking’u.

Działający biznes posiada własną stronę Internetową i oraz stronę na Facebook’u

W oparciu o zaplecze gastronomiczne Oberży pod Turbotem, prowadzona jest również działalność cateringowa zarówno dla instytucji, biznesu jak i osób prywatnych.

Jeśli masz pomysł na wykorzystanie tej nieruchomości dla swojego biznesu i jesteś zainteresowany jego zakupem, to zapraszam do kontaktu.

Odpowiem na pytania, prezentacje i spotkanie z właścicielem umawiamy z kilkudniowym wyprzedzeniem

Na prezentacje nieruchomości zaprasza
Piotr Sas-Bojarski
tel. 882-607-740

Noble Nieruchomości
ul. Droszyńskiego 15 I / 2
80-381 Gdańsk
www.noblenieruchomosci.pl

Piotr Sas-Bojarski właściciel biura Noble Nieruchomości, od lat realizuje cele i marzenia klientów w zakresie obrotu nieruchomości. Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań i domów.

Misją Noble Nieruchomości jest:

– Realizowanie indywidualnych celów i marzeń naszych klientów, poprzez wykorzystanie wiedzy o rynku nieruchomości i wieloletniego doświadczenia w pracy z klientami

– Dostarczanie wysokiej jakości usług, gwarantując zaangażowanie w wykonywaną pracę, zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz zapewnienie całościowego wsparcia transakcji również przy współpracy z firmami zewnętrznymi

– Tworzenie kameralnego miejsca pracy, w którym najważniejsza jest współpraca, dzielenie sie wiedzą i komfort pracy naszych pośredników.

Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe Szczegóły

 • Rodzaj Oferty
  SPRZEDAŻ
 • Miejscowość
  REDA
 • Ulica
  Spółdzielcza
 • Cena PLN
  2 100 000,00
 • Cena PLN za m2
  4 439,75
 • Powierzchnia m2
  473,00
 • Liczba Pokoi
  0
 • Piętro
  0
 • Liczba pięter
  0
 • Stan mieszkania
 • Rok Budowy
  2004
 • Droga dojazdowa

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij