GDYNIA LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY SPRZEDAŻ

1 999 000 zł

Opis

Cena:  1 999 000,00 zł

Oferowany jest lokal biurowo-usługowy znajdujący się w Gdyni Chyloni. Lokal dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 564,7m2 zbudowany na działce o powierzchni 1727m2.

Jest to doskonały lokal łączący w sobie funkcje biurowe i usługowe jednocześnie z możliwością zagospodarowania dużej przestrzeni parkingowej. Od wielu lat to miejsce jest kojarzone z prowadzeniem usług w zakresie motoryzacji.

Lokalizacja:

Budynek jest widoczny z obwodnicy (koniec obwodnicy Trójmiasta w Gdyni Chyloni) vis-a-vis hipermarketu Tesco, dojazd od ulicy Pontonowej.

Nieruchomość:

Budynek wybudowany w roku 1995, zmodernizowany w roku 2005 składający się z dwóch kondygnacji:
Pierwsza kondygnacja o powierzchni 347 m2 przystosowana jest w tej chwili na potrzeby warsztatu samochodowego ze stanowiskami napraw samochodów, myjnią, komorą lakierniczą i zapleczem sanitarnym.
Druga kondygnacja to powierzchnia biurowa z zapleczem sanitarnym o wielkości 151m2 oraz dodatkowo 66m2 powierzchni do dowolnego wykorzystania (na chwilę obecną niezagospodarowane)

Budynek wykonany metodą tradycyjną z cegły pełnej – ściany ocieplone o grubości 43cm, stropy żelbetowe, okna PCV. Nieruchomość wyposażona jest w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną, ogrzewanie, ciepła woda na olej opałowy.
Osobne piece nagrzewające biuro i powierzchnię warsztatową.
Możliwość instalacji gazowej (podejście gazu w drodze).

Atutami nieruchomości jest jej lokalizacja bezpośrednio w pobliżu obwodnicy Trójmiasta, widoczność budynku z obwodnicy warto wykorzystać na cele reklamowe co może stanowić dodatkowe źródło dochodów dla właściciela nieruchomości lub w celach marketingu własnego. Kolejnym źródłem dochodu jest dzierżawa miejsca na dachu pod anteny telefonii komórkowej.

Inwestycja:

Nieruchomość idealnie nadająca się pod inwestycje. Dochody z najmu powierzchni biurowo-usługowej, powierzchni reklamowych na fasadzie budynku, dzierżawy dachu pod anteny telefonii komórkowej mogą wygenerować dochód, który może przewyższyć 10% rocznego zwrotu z inwestycji nawet biorąc pod uwagę kredytowanie jej zakupu.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i na prezentacje nieruchomości.
Biuro Noble Nieruchomości zapewnia obsługę całości transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości wraz ze wsparciem przy ubieganiu się kupujących o kredyt i obsługą notarialną transakcji

Piotr Sas-Bojarski
T: +48 882 607 740
piotr@noblenieruchomosci.pl

Dodatkowe Szczegóły

 • Rodzaj Oferty
  SPRZEDAŻ
 • Miejscowość
  GDYNIA
 • Ulica
  Pontonowa
 • Cena PLN
  1 999 000,00
 • Cena PLN za m2
  3 539,93
 • Powierzchnia m2
  564,70
 • Liczba Pokoi
  0
 • Piętro
  0
 • Liczba pięter
  2
 • Stan mieszkania
 • Rok Budowy
  1995
 • Droga dojazdowa

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij