Oferta na rynku nieruchomości Gdańsk


Oferta na rynku nieruchomości Gdańsk

Duża ilość ofert na rynku nieruchomości powoduje, że klienci nie wiedzą, która z nich byłaby dla nich odpowiednia. Dysponując określonym budżetem doświadczony pośrednik nieruchomości potrafi przygotować ofertę składającą się z kilku mieszkań. W prezentacji znajdą się nieruchomości  najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

W celu przygotowania profesjonalnej oferty pośrednik musi poznać kryteria jakie mieszkanie musi spełniać. Musi wiedzieć dlaczego klient chce nabyć nieruchomości, czy będzie w niej mieszkał sam czy z rodziną. W jakiej części miasta pracuje i gdzie lubi robić zakupy. W jakim wieku ma dzieci, jeżeli chce przeprowadzić się z rodziną. Czy w rodzinie są osoby niepełnosprawne lub starsze poruszające się na wózku inwalidzkim.

Ważnym aspektem szukając mieszkania w Gdańsku jest informacja czy klient posiada samochód i ważne jest aby miał dostęp do parkingu. Mała ilość miejsc parkingowych w centrum miasta może skutecznie zniechęć do zakupu mieszkania w dobrej lokalizacji. Mieszkania znajdujące się w dalszej odległości od centrum Gdańska dysponują większą ilością dostępnych miejsc parkingowych.

Dla mieszkańców centrum miasta istotne może okazać się także czy mieszkanie znajduje się w strefie płatnego parkowania. Jakie koszty miesięczne w związku z tym musiałby ponosić gdyby parkował samochód w strefie. O atrakcyjności mieszkania może także zdecydować czy w jego pobliżu znajdują się sale sportowe, baseny, siłownie, wydziały uniwersytetu lub innej wyższej uczelni.

W przypadku decyzji o wynajmie mieszkania nie byłoby problemu z szybkim znalezieniem całorocznych lokatorów. Latem mieszkanie może być wynajmowane letnikom. Zakup mieszkania w Gdańsku to dobra lokata oszczędności w celach inwestycyjnych.

Lokaty bankowe nie przynoszą żadnych zysków. Specjaliści zaczynają mówić już o możliwych stopach ujemnych. Trzymanie oszczędności na lokatach bankowych nie jest opłacalne. Zakup mieszkania za gotówkę może w krótkim czasie przynieść spore zyski. Pośrednicy nieruchomości wiedzą, w jakiej części miasta najchętniej mieszkania są wynajmowane i mogą doradzić kupującym.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij