Biuro nieruchomości Gdańsk – nieruchomość na wyłączność cz. 1


Właściciel mieszkania, domu lub lokalu, który chce szybko sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość może otrzymać propozycję od agenta nieruchomości przekazania oferty na wyłączność do biura nieruchomości w Gdańsku.

Wyłączność w biurze nieruchomości

Niemal wszystkie biura nieruchomości w Gdańsku korzystają z jednej wspólnej bazy ofert. W przypadku nieruchomości przekazanej do jednego konkretnego biura nieruchomości w Gdańsku na wyłączność sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Nieruchomości przekazane do biura nieruchomości na wyłączność wyświetlają się tylko i wyłącznie na stronie biura, które je posiada.

Agenci nieruchomości oferujący nieruchomość na wyłączność angażują się w jego sprzedaż lub wynajem z całą energią i poświęceniem. Prowizja ze sprzedaży lub wynajmu takiego mieszkania trafia do biura nieruchomości, które posiada je na wyłączność. Nie ma ryzyka, że środki i czas poświęcony na promocję i prezentację nieruchomości będą czasem straconym.

Doświadczenie biura nieruchomości

Pracownicy biura nieruchomości w Gdańsku mają duże doświadczenie w przygotowywaniu profesjonalnych ofert. Warto z ich doświadczenia skorzystać. Agenci nieruchomości przygotowują ofertę mieszkania, robią zdjęcia, filmy. Dobrze przygotowana oferta często decyduje o szybkości zrealizowania transakcji zakupu lub wynajmu.

Zdjęcia i filmy powinny być przygotowane w bardzo dobrej jakości. Do sesji zdjęciowej mieszkanie należy odpowiednio przygotować. Zbędne meble, ubrania, sprzęty powinny być pochowane do szaf lub wyniesione z mieszkania. Duże kwiaty trzeba zdjąć z parapetów, mogą pozostać tylko drobne rośliny. Mieszkanie należy dokładnie wysprzątać. Agenci nieruchomości znają lokalny rynek, wiedzą jakich mieszkań i w jakiej lokalizacji poszukują klienci.

Biuro nieruchomości w Gdańsku jest w stanie pomóc w zakresie przygotowania ofert na terenie całego trójmiasta i okolic. Zaangażowanie agentów nieruchomości w sprzedaż lub wynajem przekłada się na szybkość przeprowadzonej transakcji i jej cenę. Agenci nieruchomości wiedzą jak negocjować cenę aby każda ze stron była zadowolona. 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij