Biuro nieruchomości Gdańsk – mieszkanie dla osoby niepełnosprawnej cz. 1


Biuro nieruchomości w Gdańsku oferuje usługi pośrednictwa w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości. Pracownicy często realizują także niestandardowe usługi, takie jak znalezienie mieszkania dla osoby niepełnosprawnej. Takie mieszkanie musi spełniać pewne warunki aby osoba niepełnosprawna mogła dobrze w nim funkcjonować.

Nieruchomości znajdujące się w ofertach biur nieruchomości nie zawsze mają informację czy mieszkanie nadaje się do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne ruchowo.

Ponadto przejrzenie tak dużej ilości ofert często jest zadaniem bardzo męczącym i czasochłonnym. W takiej sytuacji pomocą może służyć doświadczone biuro nieruchomości z Gdańska. Spośród wielu ofert wybierze maksymalnie trzy spełniające warunki niezbędne do tego aby osoba niepełnosprawna mogła samodzielnie, bez osób trzecich w nim funkcjonować.

Obejrzenie trzech lokali nie zajmie dużo czasu i jeżeli klient zdecyduje się na jedno z przedstawianych mieszkań możliwe będzie szybkie sfinalizowanie transakcji. Mieszkanie, w którym może zamieszkać osoba niepełnosprawna nie powinno posiadać barier architektonicznych. Nowoczesne inwestycje są budowane z uwzględnieniem takich wymogów. Starsze budownictwo często posiada bariery nie do przejścia dla osoby niepełnosprawnej ruchowo.  


Biuro nieruchomości w Gdańsku przed obejrzeniem mieszkania może szczegółowo sprawdzić dostępne na rynku oferty.

Sprawdzi czy nieruchomość znajduje się w bloku z windą, szerokimi klatkami schodowymi i innymi udogodnieniami. W mieszkaniach dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych powinny być zamontowane szerokie bezprogowe drzwi, a  kontakty umieszczone na wysokości umożliwiającej korzystanie z nich osobie siedzącej na wózku inwalidzkim.

Agent nieruchomości z biura nieruchomości w Gdańsku znając przepisy dotyczące osób niepełnosprawnych jest w stanie sprawdzić czy oferowane mieszkanie spełnia wymogi. Po sprawdzeniu umówi klienta z właścicielem na oglądanie mieszkania. Zaoszczędzi to czas kupującego na oglądanie mieszkań nie spełniających norm przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij