Nieruchomości Gdańsk, a home staging cz.1


Sprzedaż mieszkania czy domu wiąże się bardzo często z bardzo dużym nakładem pracy. Przygotowanie oferty, jej umieszczenie i zareklamowanie w Internecie, prezentacja mieszkania klientom i ostatecznie sprzedaż może trwać kilka lub kilkanaście miesięcy. Jeżeli zależy nam na czasie i profesjonalnej obsłudze warto skorzystać z usług

biura nieruchomości w Gdańsku.

Zatrudnieni w nim profesjonalni pośrednicy nieruchomości bardzo dobrze znający lokalny rynek nieruchomości mogą znacznie przyspieszyć przeprowadzenie transakcji oraz uzyskać dużo wyższą cenę. Pracownicy biura nieruchomości wiedzą w jaki sposób przygotować mieszkanie do sprzedaży, jak wykonać odpowiednią sesję zdjęciową czy film reklamowy.

Techniki home stagingu opierają się na zasadach marketingu i mają na celu przyspieszenie transakcji. Jest to szereg zabiegów, które mają zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów nieruchomością i ostatecznie przyspieszyć sprzedaż. Często wiążą się także ze zwiększeniem ceny nieruchomości.

Pracownicy

agencji nieruchomości w Gdańsku

stale szkolą się w zakresie sprzedaży dlatego tematyka home stagingu nie jest im obca. Kiedy planujemy sprzedać lub wynająć mieszkanie lub dom warto zatrudnić profesjonalne biuro nieruchomości z Gdańska, które w swojej ofercie ma nieruchomości z całego Trójmiasta i okolic.

biuro nieruchomosci gdansk
biuro nieruchomosci gdansk

Agent nieruchomości oglądając nasze mieszkanie bardzo szybko zauważy co należy poprawić. Wskaże jakich dokonać zamian aby mieszkanie cieszyło się dużą popularnością wśród potencjalnych klientów.

Nieruchomości Gdańsk

Warto zdać się na uwagi biura nieruchomości.

Na początek warto dokonać drobnych remontów. Wystarczy pomalować ściany na neutralny kolor, usunąć drobne usterki takie jak kapiący kran, wypadająca klamka, odpadający ze ściany kontakt, brak żarówki w lampie, odklejona listwa przypodłogowa. Mieszkając długi czas w jednym miejscu właściciele mieszkania przyzwyczajają się do drobnych usterek. Z czasem przestające je zauważać.  Potencjalny klient oglądający mieszkanie na pewno zwróci na nie uwagę. Od razu pomyśli, że czeka go remont, na który należy przeznaczyć sporo środków finansowych i od razu będzie chciał upustu w cenie mieszkania. Jak dobrze przygotować mieszkanie do sprzedaży w kolejnych odcinkach.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij