Mieszkanie w Gdańsku z rynku wtórnego cz.2


  • Ten artykuł to 2 cz. cyklu: Mieszkanie w Gdańsku z rynku wtórnego
  • Zapraszamy do zapoznania się z treścią poprzednich
  • Zobacz inne artykuły opisujące funkcjonowanie pod różnym kątem biura nieruchomości w Gdańsku oraz rynku nieruchomości Gdańsk

W poprzednim odcinku opisaliśmy atuty mieszkania w kamienicy i na poddaszu. Mieszkania z rynku wtórnego bardzo często są gotowe do zamieszkania od razu. Po zakupie nowy właściciel niemal natychmiast może się do takiego mieszkania wprowadzić.

Zadbane, wyremontowane i gustownie urządzone mieszkania na rynku wtórnym są dużo ciekawszą ofertą. W porównaniu z mieszkaniami w nowym budownictwie w stanie deweloperskim.

Biuro nieruchomości Gdańsk

Biura nieruchomości mogą wspierać klientów podczas szukania odpowiedniego mieszkania. Agent nieruchomości zbiera informacje, dopytuje, zapisuje i przygotowuje ofertę spełniającą kryteria i potrzeby klienta.

biuro nieruchomości Gdansk
Biuro nieruchomości Gdańsk

Biura nieruchomości posiadają także doświadczenie w wycenie domów i mieszkań. Potrafią określić czy nieruchomość  w takiej lokalizacji i o określonym standardzie jest warta swej ceny. Sprawdzą, czy zaproponowana przez sprzedającego cena nie jest zbyt wysoka. Mogą także wynegocjować dla klienta lepszą, niższą cenę. Taką, która zmieści się w zakładanym przez kupującego budżecie jaki zamierza przeznaczyć na zakup mieszkania.

Gdańsk nieruchomości

Agent nieruchomości zatrudniony w biurze nieruchomości w Gdańsku lub Gdyni potrafi także oszacować wartość ewentualnego niezbędnego remontu. Takiego jaki należałoby przeprowadzić przed przeprowadzką. W przypadku mieszkania z rynku wtórnego bez wątpienia ważne jest aby było ono urządzone w naszym stylu. Każda zmiana, wymagająca większego remontu generuje duże koszty.

Coraz więcej właścicieli mieszkań wystawiających nieruchomość na sprzedaż stara się je odpowiednio przygotować. Bez wątpienia chce je sprzedać szybko i w dobrej cenie. Bezsprzecznie w całym procesie może towarzyszyć pracownik biura nieruchomości. Dlatego, że zna on doskonale trendy, standardy mieszkań  i wie jakich mieszkań szukają potencjalni klienci.

Dobrze przygotowane mieszkanie na sprzedaż, urządzone w neutralnym stylu z minimalistyczną liczbą niezbędnych mebli. Oczywiście bez dywanów i wykładzin szybko może znaleźć nowego nabywcę. Kupujący nie musi niczego w takim mieszkaniu remontować.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij