Nieruchomości Gdańsk, czyli mieszkać w centrum cz.1


Mieszkać w centrum Gdańska to cel, do którego dąży wiele osób. Z centrum miasta wszędzie jest blisko, a atrakcje kulturalne, rozrywkowe, gastronomiczne oraz bliskość ludzi dniami i nocą jest na wyciągnięcie ręki. Mieszkania w Gdańsku, a konkretnie w jego sercu są również doskonałą inwestycją w nieruchomości pod wynajem oraz pod kątem wzrostu samej wartości w najbliższych latach. Lokalizacje w centrum są dla najbardziej wymagających. Przedstawimy jedną z naszych propozycji poniżej.

Mieszkanie w Gdańsku

Mamy na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku, w centrum, uściślając dwa apartamenty. W obydwu mieszkaniach został przeprowadzony generalny remont, wymieniono okna na nowe oraz zmodernizowano instalacje.  Wysoka jakość wykończenia mieszkań oraz troska o najdrobniejsze szczegóły aranżacji przyświecała inwestorom przygotowując wszystkie pomieszczania wraz z ich wyposażeniem. Lokale wyposażono nawet w klimatyzację. Lokalizacja apartamentów tuż nad Motławą, koło Przystani Wodnej kilkanaście minut spacerem od Fontanny Neptuna, Wielkiej Zbrojowni, czy Bazyliki Mariackiej.

biuro nieruchomości Gdańsk

Tak, wszędzie blisko, to główny atut mieszkania w centrum. Oprócz innych wymienionych wcześniej, należy podkreślić bliskość urzędów, przedszkoli, szkół, a także sklepów. W pubach i kawiarniach można spędzić miły wieczór wśród najbliższych osób.

Mieszkanie w centrum wbrew pozorom jest dla ludzi bardzo aktywnych, będących ciekawymi wydarzeń. To właśnie dzięki mieszkaniu blisko centrum Gdańska bez większego problemu będzie można wszędzie dojść pieszo w kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. Odpadają koszty dojazdów samochodem, znalezienia miejsc parkingowych, opłat postojowych. Tylko pozostaje korzystać z możliwości, pozytywnie mówiąc to rozleniwia. Nie każdy lubi ciągłe dojazdy i powroty na przedmieścia albo do odległych dzielnic. Mieszkanie daleko od centrum Gdańska to raczej wybór dla zmotoryzowanych i mających dużo czasu na dojazdy.

Mieszkanie, a praca

Centrum miasta to również praca, tu ją można najszybciej znaleźć. Marzenie – mieć pracę blisko domu. To jak duży będziemy mieli wybór, zależy oczywiście od preferencji i kwalifikacji osoby szukającej. Nie powinniśmy jednak mieć z tym większych problemów.

Miasto oferuje rozwiniętą dobrą  komunikację miejską, co jest kolejną wielką zaletą. Nie jest to jedna linia ale wiele różnych możliwości. Mieszkanie w centrum najczęściej odkupuje się z rynku wtórnego gdzie o właściwą komunikację już wcześniej zadbano. Daje ono spore wiele możliwości osobom, które nie posiadają samochodu. Komunikacja miejska, ale również fakt, że wszędzie można dotrzeć dzięki ścieżkom – rowerem. Jeśli chodzi o drogi przeznaczone dla rowerów jest od paru lat następuje coraz znaczący postęp.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij