ZAUFAM SPECJALIŚCIE


Ta metoda nie jest dla wszystkich, wymaga zaangażowania z Twojej strony jako sprzedającego, podjęcia zobowiązań, ale też zbudowania zaufania do pośrednika, z którym będziesz współpracować.

Zdaję sobie sprawę, że ta metoda jest trudniejsza (tylko w obszarze Twoich przekonań), ale z pewnością warto pójść tą drogą.

Często ta metoda jest nazywaną pracą na umowie na wyłączność – ważne, żeby prawidłowo zinterpretować to określenie. Umowa na wyłączność daje Tobie gwarancję, że profesjonalny pośrednik będzie pracował wyłącznie dla Ciebie. Podpisując taką umowę, zatrudniasz pośrednika na wyłączność do pracy przy Twojej ofercie.

Ważne jest to, żeby świadomie wybrać pośrednika, z którym będziecie chcieli współpracować, doskonałym sposobem są oceny wystawiane za prace pośrednika np. na Google lub rekomendacje znajomych, rodziny, którzy już współpracowali z danym pośrednikami i mogą polecić tego, z którego pracy są zadowoleni.

Zobaczcie, co piszą na ten temat osoby, które podjęły wysiłek świadomej decyzji lub oparły się na rekomendacji co do wyboru współpracy z Noble Nieruchomości:

Jak wygląda proces sprzedaży w tej metodzie

 • bazując na Twoich potrzebach, moim  doświadczeniu i analizie rynku określamy cenę ofertową wraz ze strategią sprzedaży
 • pracuję dla Ciebie – przez cały czas trwania sprzedaży kontaktujesz się tylko ze mną – otrzymując rzetelną informację na temat tego co dzieje się na ofercie, jak wygląda konkurencja i co sądzą klienci o Twojej ofercie
 • z profesjonalnym fotografem przygotowujemy sesję zdjęciową, dla domów i działek wykonujemy sesję zdjęciową z drona
 • oferta jest wystawiana na najważniejszych portalach z ogłoszeniami nieruchomości i odpowiednio promowana
 • całość komunikacji dotyczącej oferty przechodzi przeze mnie, dzięki temu pozyskuję informację od wszystkich zainteresowanych klientów
 • przygotowuję analizy aktywności na ofercie tak żeby dostarczyć Ci dokładnych informacji jak Twoja oferta pozycjonuje się w stosunku do konkurencji na rynku – na tej podstawie aktualizujemy strategię sprzedaży
 •  współpracujemy z innymi pośrednikami i ich ewentualnymi klientami
 • prezentacje są organizowane z kilkudniowym wyprzedzeniem, tak żebyś mógł przygotować nieruchomość
 • prowadzę negocjacje z klientami zainteresowanymi zakupem Twojej nieruchomości
 • współpracuję z notariuszem w celu przygotowania prawidłowej dokumentacji do umowy przedwstępnej i przyrzeczonej
 • współpracuję z doradcą kredytowym, żeby zapewnić finansowanie zakupu
 • wspieram Cię do samego końca transakcji – przygotowując potrzebne dokumenty do przekazania nieruchomości

Od ponad pięciu lat z sukcesami i ku zadowoleniu moich klientów prowadzę Noble Nieruchomości, działamy na terenie Trójmiasta i okolic. Specjalizujemy się we współpracy z osobami sprzedającymi swoje nieruchomości zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne – to około 90% zakresu naszej działalności. Pozostałe 10 % to najem i szukanie nieruchomości dla poleconych klientów.

Masz nieruchomość w Gdańsku, Sopocie, Gdyni lub w bezpośrednich okolicach i myślisz o jej sprzedaży? A może już ją sprzedajesz, korzystając z pierwszej lub drugiej metody i nie jesteś zadowolony z efektów?

Zapraszam do kontaktu ze mną i biurem Noble Nieruchomości. Poprowadzę Twoją sprzedaż tak,  aby uzyskać najlepszą cenę rynkową za Twoją nieruchomość, zaoszczędzić Twój czas i bezpiecznie przejść przez transakcję sprzedaży.

Zapraszam, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij