Czy wiecie dlaczego warto podjąć wysiłek i wykorzystać wiedzę o rynku, którą posiadają inni? Żeby zyskać CZAS i PIENIĄDZE!


Ten wpis będzie dotyczył tego, co można zyskać, co stracić albo co  można zrobić, żeby zoptymalizować czas i uzyskać możliwie najwyższą kwotę ze sprzedaży nieruchomości.

Możesz przeczytać poniższy tekst i dokonać wyboru najlepszego dla siebie sposobu działania lub umówić się ze mną na bezpłatne konsultacje i omówić sprzedaży swojej nieruchomości  ZAPRASZAM!

Szacuje się, że w ciągu swojego życia sprzedajemy nieruchomości średnio około 2-3 razy:

Jak widać, pomiędzy kolejnymi transakcjami mija przynajmniej kilka lat, w tym czasie zachodzą zmiany nie tylko na rynku nieruchomości, ale również w technologii obsługi sprzedaży, obsługi prezentacji ofert i np. wymogach prawnych co do przeprowadzania transakcji.  Sposób, w jaki sprzedawaliście pierwszą nieruchomość po kilku latach, może nie być już optymalnym sposobem dla sprzedaży kolejnej nieruchomości.

Oczywiście motywów do sprzedaży nieruchomości jest wiele, często związanych również z negatywnymi zdarzeniami, schemat opisany powyżej jest funkcjonującym cyklem życia nieruchomości, ale oczywiście może się różnić od Waszych doświadczeń.

Jak teraz wygląda sprzedaż nieruchomości?

Wyróżniam trzy metody sprzedaży, poniżej przedstawię ich charakterystykę, plusy i minusy a od Was będzie zależeć, którą ścieżkę wybierzecie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij