Biuro nieruchomości Gdańsk – osoby niepełnosprawne cz. 1


  • Ten artykuł to 1 cz. cyklu: Biuro nieruchomości Gdańsk – mieszkanie dla osoby niepełnosprawnej
  • Zapraszamy do zapoznania się z treścią poprzednich
  • Zobacz inne artykuły opisujące funkcjonowanie pod różnym kątem biura nieruchomości w Gdańsku oraz rynku nieruchomości Gdańsk

Biuro nieruchomości w Gdańsku

….oferuje usługi pośrednictwa w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości. Pracownicy często realizują także niestandardowe usługi, takie jak znalezienie mieszkania dla osoby niepełnosprawnej. Bez wątpienia takie mieszkanie musi spełniać pewne warunki aby osoba niepełnosprawna mogła dobrze w nim funkcjonować.

Nieruchomości znajdujące się w ofertach biur nieruchomości nie zawsze mają pełną informację.

Czy mieszkanie nadaje się do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne ruchowo.

Ponadto przejrzenie tak dużej ilości ofert często jest zadaniem bardzo męczącym i czasochłonnym. W takiej sytuacji pomocą może służyć doświadczone biuro nieruchomości z Gdańska.

biuro nieruchomości Gdańsk

Spośród wielu ofert wybierze maksymalnie trzy spełniające warunki niezbędne do tego aby osoba niepełnosprawna mogła samodzielnie, bez osób trzecich w nim funkcjonować.

Gdańsk nieruchomości

Obejrzenie trzech lokali nie zajmie dużo czasu. Jeżeli klient zdecyduje się na jedno z przedstawianych mieszkań możliwe będzie szybkie sfinalizowanie transakcji. Przede wszystkim mieszkanie, w którym może zamieszkać osoba niepełnosprawna nie powinno posiadać barier architektonicznych. Dlatego nowoczesne inwestycje są budowane z uwzględnieniem takich wymogów. Starsze budownictwo często posiada bariery nie do przejścia dla osoby niepełnosprawnej ruchowo.  


Biuro nieruchomości w Gdańsku przed obejrzeniem mieszkania może szczegółowo sprawdzić dostępne na rynku oferty.

Sprawdzi czy nieruchomość znajduje się w bloku z windą, szerokimi klatkami schodowymi i innymi udogodnieniami. W mieszkaniach dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych powinny być zamontowane szerokie bezprogowe drzwi. Kontakty umieszczone na wysokości umożliwiającej korzystanie z nich osobie siedzącej na wózku inwalidzkim.

Gdańsk nieruchomości
Gdańsk nieruchomości

Agent nieruchomości z biura nieruchomości w Gdańsku znając przepisy dotyczące osób niepełnosprawnych jest w stanie sprawdzić czy oferowane mieszkanie spełnia wymogi. Po sprawdzeniu umówi klienta z właścicielem na oglądanie mieszkania. Zaoszczędzi to czas kupującego na oglądanie mieszkań nie spełniających norm przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij