Biuro nieruchomości Gdańsk cz.2


Biuro nieruchomości to nie tylko sama transakcja. Niekiedy sprzedaż wiąże się z całym kompleksem usług. Sprzedający chce sprzedać, kupujący chce kupić ale terminy przeprowadzek niekoniecznie się synchronizują. Jedna ze stron potrzebuje wynająć mieszkanie na czas wyszukania nowego lokalu, które również trzeba stosunkowo szybko znaleźć. Potrzeba zorganizować  kredyt z banku na pokrycie różnicy kosztów nowej nieruchomości. Trzeba pamiętać o tak prozaicznej czynności jak przepisanie liczników czy rozliczenie opłat. Rzeczy z pozoru oczywiste stają się niczym głębokie dziury na wyboistej drodze w które nieumiejętnie jadąc kupujący może wpaść i już nie wyjechać. Pytanie tylko po co samemu szukać kłopotów?

Wyszukanie nieruchomości

Samo wyszukanie i przeglądnięcie oferty na rynku zajmuje nasz cenny czas. Mówią, czas to pieniądz i mają rację. Oszczędności są niekiedy bardzo złudne, zwłaszcza jeżeli trafimy na osobę sprzedającą o większym doświadczeniu i chcącą nam nieco podrasować rzeczywistość nieruchomości wystawionej na sprzedaż. Kiedy już znajdziemy odpowiednie mieszkanie na sprzedaż może się okazać, że wchodząc w żmudne procedury kredytowe, ktoś inny ubiegnie nas i zaproponuje sprzedającemu lepsze warunki.

Szybka oferta

W przypadku biura nieruchomości te rzeczy załatwimy znacznie szybciej. Biuro ma przetarte ścieżki w urzędach, u notariuszy, w bankach ale również u osób wokół branży. Takie osoby zrobią szybko niezależną wycenę, sporządzą świadectwo charakterystyki energetycznej nieruchomości, czy sprawdzą jej stan techniczny. Bez czekania, szukania i weryfikowania jakości fachowców.

Przygotowanie nieruchomości

Kolejną istotną sprawą jest fakt, że biuro nieruchomości na życzenie klienta może zarówno wyremontować lub odpowiednio przygotować pod sprzedaż. Możliwe jest również doprowadzenie mieszkania do stanu takiego w którym kupujący nie musi się o nic martwić i może wprowadzić się gotowe. Działa to jak widać w dwie strony, zarówno kupującego jak i sprzedającego. Jedna i druga strona wychodzi z transakcji zadowolona. Komfort i wygoda.

Skojarzenie nieruchomości z klientem

Jeszcze innym aspektem pracy biura nieruchomości jest powiązywanie wymagań klienta z faktami, rzeczami i konkretnymi nieruchomościami. Klient przychodzący do biura przedstawia swoje zapotrzebowanie na nieruchomość wg określonych warunków brzegowych. Niestandardowe ale ściśle określone wymagania to domena naszego biura nieruchomości w Gdańsku. Są również inne czynniki wskazujące na to że warto skorzystać z usług biura nieruchomości.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij