Biuro nieruchomości Gdańsk cz.1


Biuro nieruchomości Gdańsk cz.1

Tym razem piszemy o wynajmach.

Pandemia związana z Covid-19 bez wątpienia zmieniła sytuację nie tylko w naszym kraju ale także na całym świecie. Zapewne nikt nie spodziewał się, że wrócą ograniczenia w podróżowaniu pomiędzy krajami. Z pewnością wprowadzane kwarantanny lub zakazy wjazdu utrudniają prowadzenie biznesu i wybór miejsca wypoczynku. Nieprzewidywalna sytuacja i często zmieniające się decyzje dotyczące otwarcia granic i swobody w przemieszczaniu się powodują, że trudno zaplanować wyjazd z wyprzedzeniem.

Biuro nieruchomości Gdańsk

Większość Polaków, która zazwyczaj wyjeżdżała na wakacje za granicę także w tym roku nastawia się na spędzenie kolejnego urlopu w naszym kraju. Biura nieruchomości wspierają właścicieli nieruchomości w poszukiwaniu klientów na wynajem długo i krótkoterminowy. W ostatnim czasie popularne stało się wynajmowanie mieszkań na doby. Przy dużym obłożeniu lokalu zyski z wynajmu nieruchomości są duże. Po opłaceniu podatków i kosztów związanych z obsługą takiego mieszkania, jak sprzątanie, wymiana pościeli, drobne remonty, nadal pozostaje sporo gotówki.

biuro nieruchomości Gdańsk
biuro nieruchomości Gdańsk

Przy wynajmie na doby najbardziej uciążliwa może być obsługa klientów. Odbieranie od nich telefonów, dostarczanie kluczy i sprzątanie w różnych godzinach może być trudne do wykonania przez osoby pracujące na etacie. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty biura nieruchomości w Gdańsku, które może przejąć całkowitą obsługę takiego mieszkania. Od pozyskania klientów, jego obsługi do odebrania kluczy i przygotowania mieszkania dla nowych klientów.

Gdańsk biuro nieruchomości

Ze względu na duże zamieszanie związane z wynajmem na doby, dużo osób nie decyduje się na taki wynajem. Dużo spokojniejszy może być wynajem długoterminowy. Można z niego uzyskać niższe zyski ale pewne i w miarę stałe przez dłuższy okres czasu. Zamknięcie hoteli, apartamentów i zorganizowanych miejsc noclegowych nie zmniejszyło potrzeby podróżowania Polaków. Utrudniło jedynie znalezienie kwater na wynajem. Dużym zainteresowaniem cieszą się prywatne apartamenty przeznaczone na wynajem krótkookresowy. Położenie Gdańska nad morzem znacznie sprzyja tej formie wynajmu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij