Biuro nieruchomości Gdańsk – balkony i ogrody cz.1


Biuro nieruchomości Gdańsk – balkony i ogrody cz.1

Biuro nieruchomości w Gdańsku pomimo wakacji nie zwalnia tempa. Wielu klientów postanowiło wykorzystać urlop na poszukanie nowego mieszkania. Dla niektórych będzie to pierwsze mieszkanie a dla innych może kolejne zamiana na większy lub mniejszy metraż. Taka zmiana z pewnością wymaga dużego zaangażowania. Samodzielne przeglądanie ofert nie jest łatwe. Dlatego wygodniejsze jest skorzystanie z usług biura nieruchomości w Gdańsku. Z pewnością zaoszczędzimy sporo czasu.

Gdańsk nieruchomości

Biuro nieruchomości zaproponuje nam tylko kilka ofert, które będziemy musieli obejrzeć. Wszystkie oferty będą spełniały nasze oczekiwania i będą mieściły się w naszym zaplanowanym budżecie. Jeżeli poszukujemy mieszkania z balkonem lub przydomowym ogródkiem biuro nieruchomości zaproponuje nam tylko takie nieruchomości. Kilka miesięcy wcześniej pisaliśmy na temat urządzania dodatkowej przestrzeni jaką jest balkon. Coraz częściej w ofercie biura nieruchomości w Gdańsku można znaleźć mieszkania na parterze z przydomowym ogródkiem. Balkon lub ogródek to niewątpliwie duże atuty mieszkania pod warunkiem, że są zadbane i gustownie urządzone.

biuro nieruchomości w Gdańsku
biuro nieruchomości Gdańsk

Przygotowanie balkonu i ogrodu do lata zaczyna się jeszcze jesienią poprzedniego roku. Na początek musimy wyrzucić śmieci, stare rośliny i sprzątnąć bałagan. Ogród trzeba przygotować na zimę. Bez wątpienia musimy zabezpieczyć wieloletnie rośliny. Jeżeli to możliwe schować meble ogrodowe lub przykryć. Koniecznie należy schować wszystkie tekstylia, które mogą zawilgotnieć takie jak poduszki i koce. Agenci nieruchomości prezentując mieszkania chętnie zapraszają klientów na balkony i do ogrodu. Zwracają uwagę właścicielom aby o te miejsca zadbali dużo wcześniej zanim zrobi się ciepło.

Biuro nieruchomości Gdańsk

Na wiosnę trzeba przygotować balkon i ogród pod uprawę roślin. Wymienić ziemię w doniczkach, skosić trawę, poprawić zniszczone przez opady śniegu i wiatr ogrodzenie. Można przygotować sadzonki pomidorów koktajlowych, małej papryki lub innych warzyw, które można uprawiać na małej przestrzeni. Meble ogrodowe można już odkryć i sprawdzić zniszczenia jakie mogła zrobić zima. Być może niektóre elementy trzeba nieco odświeżyć i pomalować. Na początku lata do doniczek możemy wsadzić sadzonki kwiatów, które kwitną praktycznie całe lato takie jak petunie, surfinie, nagietki i maciejki.

Można także posiać zioła między innymi bazylię, miętę, melisę, rozmaryn, majeranek, oregano czy szałwię. Zioła nie tylko będą pięknie pachniały przez całe lato ale także będzie można używać je do potraw. Piękny, zadbany balkon lub ogród latem z pewnością będą wyglądały pięknie. Pracownicy biur nieruchomości w Gdańsku widzą większe zainteresowanie nieruchomościami, które mają zadbaną przynależną przestrzeń.

Agenci nieruchomości biorąc pod uwagę ładnie urządzone balkony lub ogrody mogą sprzedać takie mieszkanie po nieco wyższej cenie niż cena podobnych lokali w zbliżonej lokalizacji, ale z zaniedbanym lub bez balkonu lub ogrodu. Biura nieruchomości w Gdańsku proponują, aby mieszkania i domy z ogrodami sprzedawać latem. Można wówczas zaprezentować dodatkowe atuty nieruchomości jakimi są niewątpliwie balkony lub ogrody. Zimą najczęściej pokazuje się klientom ogród z daleka, ponieważ od jesieni do wiosny nie wygląda on zachęcająco. Raczej jest tam ponuro i smutno.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij