Biuro nieruchomości Gdańsk, a WT2021 cz.3


Biuro nieruchomości Gdańsk, a WT2021 cz.3

Podsumowując temat nowych norm technicznych WT2021 wyraźnie widać, że wpłynie ona na ostateczną cenę mieszkań na rynku nieruchomości w Gdańsku. Deweloperzy w nowych inwestycjach od stycznia 2021 roku muszą stosować nowe, energooszczędne rozwiązania. Biuro nieruchomości w Gdańsku oferuje swoim klientom od dawna mieszkania energooszczędne. Bez wątpienia są one nowoczesne i ekologiczne z niższymi rachunkami za ogrzewanie. Klienci mogą wybrać wśród ofert z biura nieruchomości mieszkanie nowoczesne droższe lub budowane metodą tradycyjną tańsze.

Nieruchomości Gdańsk

nieruchomości Gdańsk

Jeżeli na rynku pierwotnym pojawią się tylko drogie mieszkania energooszczędne, bez wątpienia wykorzystają taką sytuację właściciele mieszkań na rynku wtórnym. Z pewnością w niedługim czasie podwyższą ceny swoich nieruchomości. Klienci zostaną zmuszeni do kupowania mieszkań dużo droższych. Ponieważ rynek kształtuje cenę mieszkań. Jeżeli można zażądać wyższej kwoty za mieszkanie w kamienicy lub bloku z lat 70, z pewnością takie oferty pojawią się w biurach nieruchomości. Cena takich mieszkań będzie niewiele niższa od nowych. W porównaniu z nowoczesnymi i energooszczędnymi. Materiały i technologia budowy nie mają większego znaczenia. Podaż reguluje popyt. Niewątpliwy wzrost cen mieszkań w najbliższym czasie może przyspieszyć decyzję o zakupie wielu klientów. Jeżeli posiadasz oszczędności i chcesz zainwestować w mieszkanie warto rozważyć zakup jeszcze w tym roku.

Gdańsk nieruchomości

W biurach nieruchomości można znaleźć ciekawe oferty mieszkań wystawione na sprzedaż. Mieszkania na rynku wtórnym cieszą się dużym zainteresowaniem, często ładnie wykończone, sprzedawane z meblami kuchennymi i wyposażoną łazienką. Do takiego mieszkania można od razu wprowadzić się. Najczęściej wymagają one jedynie odświeżenia i niewielkiego remontu. Nieruchomości w Gdańsku zakupione na rynku pierwotnym trzeba wykończyć, często położyć gładzie, kafle, panele lub parkiet. Najwięcej czasu i pieniędzy może pochłonąć wyposażenie kuchni i łazienki.

Dobór odpowiednich mebli i elementów dekoracyjnych może być wyzwaniem. Po złożeniu zamówienia na meble często trzeba zaczekać kolejne 6-8 tygodni. Wybrana firma wykona je i zamontuje w mieszkaniu. Prace remontowe i montażowe w nowym mieszkaniu trwają często wiele tygodni. Do mieszkania z rynku wtórnego bardzo często można wprowadzić się niemal zaraz po jego zakupie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij