Biuro nieruchomości Gdańsk, a WT2021 cz.1


Biuro nieruchomości Gdańsk, a WT2021 cz.1

Wakacje w Gdańsku to doskonała propozycja dla osób, które lubią miasto i jednocześnie nadmorskie plaże. W Gdańsku znajdziemy piękną starówkę, ciekawe zabytki, piękne parki i wspaniałe restauracje. Z drugiej strony Gdańsk leżący nad samym morzem ma do zaoferowania także piękne piaszczyste plaże i całą infrastrukturę wakacyjną, promenady, wesołe miasteczka, bary, cukiernie z przekąskami i wakacyjnymi przysmakami.

Nieruchomości Gdańsk

Biuro nieruchomości w Gdańsku pracuje przez cały rok. Wakacje to także czas intensywnej pracy. Agenci nieruchomości prezentują mieszkania osobom, które myślą o zakupie mieszkania na weekendy lub pod wynajem. Mieszkanie w Gdańsku to bardzo dobra lokata kapitału. Nieruchomości cały czas drożeją i w najbliższym czasie ten trend raczej nie zmieni się.

Od stycznia 2021 roku obowiązują nowe przepisy budowlane dotyczące warunków technicznych.
Wymagania związane z WT2021 dotyczą inwestorów, którzy otrzymają pozwolenie na budowę w 2021 roku. Każdy nie zrealizowany projekt (nie sfinalizowane formalności) stworzony według starych wymagań będzie musiał być dostosowany do nowych wytycznych.

biuro nieruchomości Gdańsk

Zaostrzone warunki techniczne będą musiały spełniać także budynki rozbudowywane oraz modernizowane. W biurze nieruchomości w Gdańsku wielu klientów pyta o oferty mieszkań wystawionych na sprzedaż. Nowe przepisy niewątpliwie znacząco wpłyną na ceny mieszkań. Budowa domów energooszczędnych nadal jest dość kosztowna. Ceny materiałów budowlanych i instalacji urządzeń związanych z odnawialnymi źródłami energii są dość wysokie.

Gdańsk Nieruchomości

Każdy nowo wybudowany budynek, blok, domek jednorodzinny czy lokal użytkowy będzie musiał spełniać nowe normy techniczne. Wysoki koszt budowy bezpośrednio wpłynie na cenę poszczególnych lokali w budynku. Cena za metr kwadratowy mieszkania może znacznie wzrosnąć. Jeszcze w roku 2021 i 2022 na rynku będą dostępne mieszkania, których budowa rozpoczęła się przed wprowadzeniem nowych przepisów. Nowe inwestycje będą już znacznie droższe. Z czasem ceny mieszkań na rynku wtórnym także wzrosną.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij